Ndërlidhjet

Haradinaj jep dorëheqje


Haradinaj jep dorëheqje
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Menjëherë pasi dha dorëheqje nga pozita e kryeministrit, Ramush Haradinaj zhvilloi një takim me partinë e tij, Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës dhe më pas u deklarua për gazetarët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG