Ndërlidhjet

Kthimi i Orhanit


Kthimi i Orhanit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Gazetari dhe aktivisti për të drejtat e romëve në Holandë, Orhan Galushi, është kthyer të jetojë në qytetin e tij të lindjes, në Prizren. Ai thotë se është kthyer për të ndihmuar komunitetin e tij që të arsimohet dhe të integrohet në shoqërinë kosovare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG