Ndërlidhjet

Kujdesi për ushqimin dhe ambientin e punës në ditët e izolimit


Kujdesi për ushqimin dhe ambientin e punës në ditët e izolimit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Fjoralba Krapi, një e re nga Prishtina na tregon përmes disa pamjeve të incizuara vetë se si po e menaxhon kohën në ditët e izolimit. Ushqimi i shëndetshëm dhe përzgjedhja e ambientit të punës, duket se janë ngjitur në listën e prioriteteve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG