Ndërlidhjet

"Kujdestari" i Nënë Terezës


"Kujdestari" i Nënë Terezës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Ka katër vjet që Faik Sefa 76-vjeçar, e pastron sheshin përreth dhe shtatoren e Nënë Terezës në Prishtinë. Këtë punë vullnetare ai thotë se e bën për shkak të respektit që ka për shenjtoren e shpallur nga Vatikani.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG