Ndërlidhjet

Kur është koha për të dalë nga izolimi?


Kur është koha për të dalë nga izolimi?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:12 0:00

Pas disa javësh, e në disa raste muajsh, të izolimit fizik dhe ekonomik, për shkak të koronavirusit, qytetarët dhe udhëheqësit politikë në gjithë botën janë të etur për t’iu dhënë fund këtyre bllokadave. Pyetja është: si?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG