Ndërlidhjet

Kur qytetarët zëvendësojnë policët


Kur qytetarët zëvendësojnë policët
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Shumë qytetarë të Kosovës kanë filluar të fotografojnë dhe të xhirojnë kundërvajtjet që hasin në komunikacion. Të njëjtat fotografi po shfrytëzohen si dëshmi nga Policia e Kosovës, për të gjobitur kundërvajtësit. Juristët thonë se Policia është duke e shkelur ligjin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG