Ndërlidhjet

Kuzhina që ushqen ata që s’kanë


Kuzhina që ushqen ata që s’kanë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Komuniteti mysliman në Mitrovicë është bërë bashkë për të mbajtur të hapur një Kuzhinë Popullore, ku çdo ditë ushqehen rreth 250 qytetarë, të cilët e kanë të vështirë të sigurojnë ushqim për vete dhe familjen.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG