Ndërlidhjet

LDK-ja feston fitoren në Prishtinë


LDK-ja feston fitoren në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Përparim Rama nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ka fituar garën në Prishtinë, duke mposhtur ish-ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia nga Lëvizja Vetëvendosje. Qytetarë dhe simpatizantë të kësaj partie kanë festuar në sheshet e kryeqytetit të Kosovës.

XS
SM
MD
LG