Ndërlidhjet

Libia në prag të një lufte të re civile?!


Libia në prag të një lufte të re civile?!
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:44 0:00

Tetë vjet pas rënies së udhëheqësit veteran, Muammar Gaddafi, Libia është në rrezik nga një luftë tjetër civile. Dhe fokusi është vetëm te një person: gjenerali Khalifa Haftar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG