Ndërlidhjet

Ëndrra e aktivistes për Shqipëri e Kosovë pa mbeturina


Ëndrra e aktivistes për Shqipëri e Kosovë pa mbeturina
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Adelina Hajzeraj aktualisht jeton në Belgjikë, por herën e fundit që ishte në Kosovë bëri bashkë dhjetëra organizata dhe biznese nga Kosova e Shqipëria për të pastruar Liqenin e ndotur të Komanit, që gjendet në veri të Shqipërisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG