Ndërlidhjet

Deputetët e Listës Serbe kërkojnë takim me Hahnin


Deputetët e Listës Serbe kërkojnë takim me Hahnin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Deputetët e Listës Serbe po kërkojnë që të takohen me komisionerin për Zgjerim Johannes Hahn, i cili të hënën qëndron në Prishtinë. Ata i thanë Radios Evropa e Lirë se me të duan të bisedojnë për taksën prej 100 për qind që Qeveria e Kosovës ka vendosur ndaj mallrave që importohen në Kosovë, e që janë me origjinë nga Serbia dhe Bosnje e Hercegovina.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG