Ndërlidhjet

A jeni lodhur nga pandemia?


A jeni lodhur nga pandemia?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:11:25 0:00

Në Evropë dhe më gjerë, koronavirusi është duke sulmuar furishëm. Sikurse në pranverë, zyrtarët po ndërmarrin masa, në përpjekje për t’ia ndalur hovin. Megjithatë, këtë herë është ndryshe.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG