Ndërlidhjet

A zhduket dot Hamasi?


A zhduket dot Hamasi?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:12 0:00

Udhëheqësit e Izraelit janë zotuar se do ta zhdukin grupin ekstremist palestinez, Hamas, nga faqja e dheut dhe se Gaza, që kontrollohet prej tij, nuk do të kthehet më kurrë në atë që ka qenë. Por, sa reale janë këto ambicie?

XS
SM
MD
LG