Ndërlidhjet

Vendet në Evropë e konsiderojnë të mundshëm sulmin rus


Vendet në Evropë e konsiderojnë të mundshëm sulmin rus
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:00 0:00

Lufta e Rusisë në Ukrainë është në dimrin e tretë dhe fundi i saj nuk shihet. Në të njëjtën kohë, udhëheqësit gjetkë në Evropë janë duke paralajmëruar publikun e tyre se duhet përgatitur për t’u konfrontuar me Rusinë.

XS
SM
MD
LG