Ndërlidhjet

A është koha për bisedime mes Rusisë e Ukrainës?


A është koha për bisedime mes Rusisë e Ukrainës?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:11:44 0:00

Fitoret e Ukrainës në fushëbetejë, të ndjekura nga mobilizimi ushtarak rus, aneksimi i territoreve, sulmet në vendbanimet e civilëve dhe kërcënimet bërthamore, kanë futur luftën në një fazë të re... ndoshta edhe më të rrezikshme. A është koha që Rusia dhe Ukraina të sillen në tryezën e bisedimeve?

XS
SM
MD
LG