Ndërlidhjet

Lugina e Preshevës vrapon pas targave të përkohshme


Lugina e Preshevës vrapon pas targave të përkohshme
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Dhjetëra qytetarë të Preshevës, të Bujanocit dhe të Medvegjës, të martën kanë pritur në Qendrën e Regjistrimit të Automjeteve në Prishtinë për t’u pajisur me targa të përkohshme të Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG