Ndërlidhjet

Gratë e ushtarëve të Azovstalit tregojnë për ‘tmerrin’ në Mariupol


Gratë e ushtarëve të Azovstalit tregojnë për ‘tmerrin’ në Mariupol
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:05:27 0:00

Gratë e ushtarëve ukrainas, të cilët ishin mbrojtësit e fundit të fabrikës së çelikut, Azovstal, në qytetin e rrethuar të Mariupolit, zbulojnë "tmerret" që kaluan burrat e tyre para se të burgoseshin nga Rusia. (Përgatitën: Erjonë Popova dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG