Ndërlidhjet

Marrëveshje "për tejkalimin e ndasive" dhe fokusimin në ekonomi


Marrëveshje "për tejkalimin e ndasive" dhe fokusimin në ekonomi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kanë pasur vlerësime pozitive për marrëveshjen e arritur ekonomike mes dy vendeve duke thënë se tash ajo do të krijojë vende të reja pune. Trump tha se administrata e tij ka propozuar një rrugë të re për t’i tejkaluar ndasitë, duke u fokusuar në ekonomi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG