Ndërlidhjet

E ardhme e paqartë për Afganistanin


E ardhme e paqartë për Afganistanin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:09 0:00

Është cilësuar si hapi i parë drejt paqes në Afganistan. Por, marrëveshja e Uashingtonit me talibanët është e brishtë dhe has në shumë pengesa, thonë vëzhguesit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG