Ndërlidhjet

Qytetarët kërkojnë drejtësi për Astrit Deharin


Qytetarët kërkojnë drejtësi për Astrit Deharin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Mijëra qytetarë sot marshuan në Prishtinë me moton “Një popull për drejtësi” në trevjetorin e vdekjes së aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari. Në këtë marsh kanë marrë pjesë familjarë të aktivistit Astrit Dehari, përfaqësues politikë, përfshirë edhe liderin e Vetëvendosjes Albin Kurti si dhe personalitete tjera.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG