Ndërlidhjet

Marshi për Srebrenicën


Marshi për Srebrenicën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Qytetarë të komuniteteve të ndryshme etnike të Prizrenit, morën pjesë në marshimin e organizuar në 24-vjetorin e masakrës së Srebrenicës, ku u vranë më shumë se 8 mijë boshnjakë, kryesisht burra dhe djem të rinj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG