Ndërlidhjet

Qeveria e re, masat e reja


Qeveria e re, masat e reja
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Të mërkurën në Kosovë kanë hyrë në fuqi masat e reja kundër COVID-19. Këto masa, për dy javët e ardhshme, ndalojnë qarkullimin e qytetarëve nga ora 22:00 deri në 05:00, përveç në raste urgjente, ndërsa gastronomia do të ofrojë vetëm shërbimet ‘merr me vete’ dhe ‘dërgesë me porosi’.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG