Ndërlidhjet

Palmer: SHBA nuk mund të gjejë kompromis, kjo u takon palëve


Palmer: SHBA nuk mund të gjejë kompromis, kjo u takon palëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit, Matthew Palmer tha të martën se nuk i takon vendit të tij dhe as BE-së që të gjejnë kompromis për një zgjidhje finale mes Kosovës dhe Serbisë, por kjo i takon Prishtinës dhe Beogradit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG