Ndërlidhjet

Dita e parë pa Mbretëreshën

Qytetarët të shumtë i bënë homazhe Mbretëreshës Elizabeth II, e cila vdiq më 8 shtator. Monarkja më jetëgjate e Britanisë dhe figura e kombit për shtatë dekada, vdiq në moshën 96-vjeçare. Ajo ishte ikonë e njohur për miliarda njerëz anembanë botës. (Përgatiti: Erjonë Popova)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG