Ndërlidhjet

Drejt shkollës përmes liqenit


Drejt shkollës përmes liqenit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Ka shumë vite që disa nxënës të shkollës “Zahir Pajaziti”në Orllan të Podujevës, shkojnë në shkollë me barkë, duke kaluar liqenin e Batllavës. Këtë rrugë të rrezikshme ata e bëjnë çdo ditë të shkollës, por rreziku më i madh është gjatë dimrit kur ngrihet liqeni dhe ata duhet të kalojnë mbi akull.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG