Ndërlidhjet

Me çfarë problemesh përballen studentët e Universitetit të Prishtinës?


Me çfarë problemesh përballen studentët e Universitetit të Prishtinës?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Studentët e Universitetit të Prishtinës ende përballen me probleme elementare, si mungesa e literaturës, hapësirave, zërimit dhe objektet e vjetruara.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG