Ndërlidhjet

Kampionia e notit me Sindromën Down


Kampionia e notit me Sindromën Down
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Edhe pse me Sindromën Down, Medina Surdulli ka arritur të fitojë shumë çmime në Kosovë dhe gara ndërkombëtare si notare. Përveç notit ajo merret edhe me skijim si dhe di t’i ekzekutojë 140 vepra në piano.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG