Ndërlidhjet

Barrikada në Serbi mban mbyllur Merdaren

Pika e kufitare midis Kosovës dhe Serbisë në Merdare vazhdon të jetë e mbyllur për qarkullim si pasojë e vendosjes së barrikadës në rrugë, rreth dy kilometra brenda territorit të Serbisë. Radio Evropa e Lirë ju sjell pamje nga të dy anët e pikës kufitare të Merdares.


Shfaq më shumë

16x9 Image

Sandra Cvetkoviq

Sandra Cvetkoviq është gazetare e Radios Evropa e Lirë në Prishtinë. 

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG