Ndërlidhjet

Rruga drejt BE-së, më kërkuese


Rruga drejt BE-së, më kërkuese
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:39 0:00

Me një vend më pak, Brukseli po përpiqet t’i japë jetë të re Bashkimit Evropian. Me metodologjinë e re të prezantuar, thotë se procesi i zgjerimit me anëtarë të rinj do të jetë më dinamik dhe më i besueshëm. Të parat në test do të jenë Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG