Ndërlidhjet

Migrantët e padëshiruar në Bosnje


Migrantët e padëshiruar në Bosnje
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:24 0:00

Jetët e qindra migrantëve nga Lindja e Mesme dhe Azia, që jetojnë në një kamp në Bosnje, janë në rrezik. Organizatat e ndihmës paralajmërojnë për katastrofë humanitare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG