Ndërlidhjet

Mijëra qytetarë protestojnë kundër ndryshimit të kufijve


Mijëra qytetarë protestojnë kundër ndryshimit të kufijve
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Me moton “Një popull s’i nënshtrohet një njeriu”, Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur protestën në Prishtinë, ku ka ftuar mbështetësit e saj dhe qytetarët në përgjithësi, që t’i kundërshtojnë politikat e presidentit Hashim Thaçi në dialogun me Serbinë dhe angazhimet e proklamuara për ndryshimin e kufijve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG