Ndërlidhjet

Miniera "e vdekur" e magnezitit


Miniera "e vdekur" e magnezitit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Miniera e Magnezitit në Strezovc, Kamenicë, e privatizuar në vitin 2007, nuk arriti të rimëkëmbet. Ajo mbetet jashtë funksionit dhe gjithçka brenda saj duket e degraduar.

XS
SM
MD
LG