Ndërlidhjet

Bllokada në Mitrovicë të Veriut pas aksionit kundër kontrabandës


Bllokada në Mitrovicë të Veriut pas aksionit kundër kontrabandës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Në Mitrovicë të Veriut kamionët u vendosën në një prej rrugëve që e lidh këtë komunë me komunën jugore. Qytetarët më 13 tetor kundërshtuan një aksion të Policisë dhe Doganës së Kosovës kundër kontrabandës. Autoritetet njoftuan për të lënduar dhe të arrestuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG