Ndërlidhjet

Mjeku nga Gjakova që u shërua nga koronavirusi


Mjeku nga Gjakova që u shërua nga koronavirusi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Jetish Jetishi është mjeku i parë që u infektua me koronavirus në Kosovë, derisa trajtonte pacientët në vendin e tij të punës. Ai është shëruar dhe po qëndron në shtëpi, prej nga kërkon kujdes nga qytetarët, në mënyrë që të mos e rrezikojnë veten dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG