Ndërlidhjet

Mjerimi në Jemen


Mjerimi në Jemen
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:20 0:00

Vrasëse e heshtur në luftën e Jemenit është uria. Miliona njerëz kanë mungesa ushqimesh dhe, për të shmangur thellimin e katastrofës, duhen miliarda dollarë ndihma.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG