Ndërlidhjet

Mohimi i virusit rrezikon shëndetin publik


Mohimi i virusit rrezikon shëndetin publik
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Në Kosovë kanë vdekur 52 persona nga koronavirusi i ri dhe afër tre mijë janë infektuar që nga muaji mars. Por, këto të dhëna nuk i kanë bindur shumë kosovarë, të cilët mendojnë se virusi nuk ekziston.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG