Ndërlidhjet

Momentet e lezetshme të 2021-shit


Momentet e lezetshme të 2021-shit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:16 0:00

Pas disa muajve të rëndë të pandemisë, më 2021 gjithë çka u është dashur njerëzve ka qenë shpresa dhe buzëqeshjet në fytyrë. Pandemia nuk është mposhtur, por njerëzit kanë nisur të mësohen me këtë situatë dhe kanë pasur sy edhe për gjëra tjera. Në këtë video i kemi përmbledhur disa ngjarje që i kanë disponuar njerëzit gjatë vitit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG