Ndërlidhjet

Mrekullia e mjekësisë ia kthen buzëqeshjen gruas ukrainase


Mrekullia e mjekësisë ia kthen buzëqeshjen gruas ukrainase
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Kirurgë polakë kanë operuar një grua ukrainase, së cilës i ishte dëmtuar një pjesë e fytyrës dhe pjesa e poshtme e nofullës nga një sulm rus – duke fituar një “Oskar të mjekësisë” dhe duke i mundësuar asaj të buzëqeshë para kamerës gjatë një interviste me Radion Evropa e Lirë. (Përgatiti: Trim Haliti)

XS
SM
MD
LG