Ndërlidhjet

Muzeu i Iluzioneve


Muzeu i Iluzioneve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Në Prishtinë është hapur Muzeu i Iluzioneve ku perceptimi i objekteve dhe realiteti janë shumë larg. Aty janë paraqitur 36 iluzione optike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG