Ndërlidhjet

Ndërmarrësja që sfidon stereotipet


Ndërmarrësja që sfidon stereotipet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Agnesa Geca është pronare e restaurantit Sonder ku punojnë vetëm gra. Agnesa thotë se ajo dëshiron të forcojë vetëbesimin e grave si dhe t'i thyej tabutë se një grua nuk mund të punojë në kafiteri në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG