Ndërlidhjet

Rikthehen nivelet e larta të ndotjes së ajrit


Rikthehen nivelet e larta të ndotjes së ajrit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Prishtina, Obiliqi dhe disa qytete të tjera të Kosovës po përballen me nivele të larta të ndotjes së ajrit. Instituti i Shëndetësisë Publike ka alarmuar për rreziqet që shkakton ajri i ndotur për shëndetin e qytetarëve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG