Ndërlidhjet

Në duart e kujt mbetet Siria?


Në duart e kujt mbetet Siria?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:28 0:00

Vendimi i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të tërhequr trupat amerikane nga Siria i lë të dobësuar aleatët në fushëbetejë dhe i forcon rivalët e mbështetur nga Irani dhe Rusia. Po ashtu shtron pyetjen: a është zhdukur vërtet kërcënimi nga Shteti Islamik?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG