Ndërlidhjet

“Në emër të lirisë”


“Në emër të lirisë”
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Me moton “Në emër të lirisë”, mbështetës dhe pjesëtarë të komunitetit LGBT mbajtën sot Paradën e Krenarisë. Kjo është parada e dytë e këtij lloji që mbahet në Prishtinë. Kjo ngjarje kaloi pa asnjë incident.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG