Ndërlidhjet

Në ndjekje të kontrabanduesve


Në ndjekje të kontrabanduesve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Që nga 21 nëntori kur ka filluar aplikimi i taksës 100 për qind për produktet që vijnë nga Serbia dhe Bosnja, Dogana e Kosovës, ka shtuar patrullimet përgjatë kufirit më Serbinë, me qëllim parandalimin e kontrabandës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG