Ndërlidhjet

Nëna e fortë, kampione në bodybuilding dhe fitness


Nëna e fortë, kampione në bodybuilding dhe fitness
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Gentiana Beqa është kampione e bodybuildingut dhe fitnesit në botë. Gentiana, nënë e tri vajzave, thotë se e ka përkrahjen e familjes së saj, edhe pse për të arritur deri këtu asaj i është dashur shumë mund.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG