Ndërlidhjet

Nga Skënderaj në Guinness


Nga Skënderaj në Guinness
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Një grua e mbuluar nga Skënderaj ka arritur të hyjë në Librin Botëror të Rekordeve Guinness, pasi ka bërë lulen më të madhe në botë nga një letër e vetme. Ajo thotë se është paragjykuar vetëm e vetëm pse është myslimane dhe është e mbuluar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG