Ndërlidhjet

Ngjyra vjeshte në Prishtinë

Petku i vjeshtës e ka mbuluar tashmë edhe Prishtinën. Fotoreporteri i Radios Evropa e Lirë, Bujar Tërstena, sjell imazhe të bukura të kryeqytetit me ngjyra vjeshte.


Shfaq më shumë

16x9 Image

Bujar Tërstena

Bujar Tërstena është kameraman dhe montazhier i Radios Evropa e Lirë në Prishtinë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG