Ndërlidhjet

Një BE më pak mikpritëse


Një BE më pak mikpritëse
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:05 0:00

Zgjedhjet e ardhshme për Parlamentin Evropian do të shënojnë fillimin e një cikli të ri politik në BE. Analistët presin një institucion më të ftohtë, më të vështirë dhe më pak mikpritës për vendet e reja.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG