Ndërlidhjet

Një fazë e re e pandemisë


Një fazë e re e pandemisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:22 0:00

Me gjithë rregullat për vendosje të maskave dhe distancë sociale, numri i të infektuarve me koronavirus është në rritje gjetkë. Ka frikë se me afrimin e sezonit të vjeshtës, vala e infektimeve të reja do të marrë hov të ri. Por, a mund ta parandalojmë atë?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG