Ndërlidhjet

Njihuni me Artën dhe Fionën- JCoders


Njihuni me Artën dhe Fionën- JCoders
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Të jesh ekspert në teknologji informative në Kosovë duket më shumë si një punë për meshkuj. Por, shumë vajza dhe gra kosovare janë duke e thyer këtë tabu. Arta dhe Fiona janë dy motra të cilat drejtojnë shkollën teknologjike JCoders, për t’i mësuar fëmijët se të krijojnë programe kompjuterike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG